Strona główna
Foto i Wideo


                        Wojciech Łassa 

Witamy na naszej stronie / w budowie /

     Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

     W chwili obecnej strona jest rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie Filmowania i Fotografowania wszelkich uroczystosci. 


Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami tel. 52 385 53 15  lub 603 22 11 34 .

    Oczekujemy na kontakt z Państwa strony.

     Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: wojfilm@poczta.onet.pl 

     Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

     Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1995 r i od tego czasu funkcjonujemy na rynku Branży Wideofilmowanie i Fotografowanie. Specjalizujemy się głównie w rejestracji uroczystości takich jak  : Śluby, Wesela i inne ...  

     W fotografii proponujemy sesje zdjęciowe w plenerze oraz fotografowanie ślubu i wesela oraz innych uroczystości zgodnie z oczekiwaniami Klienta.  

     Współpracujemy  z wieloma Zespołami Muzycznymi, Firmami oferującymi przewóz Pary Młodej, Kwiaciarniami i Firmami zajmujacymi się wystrojem kościołów, sal i samochodów oraz z Właścicielami lokali na cele weselne.

    Nasi  Klienci cenią w szczególności jakość wykonywanych usług, pomysłowość w realizacji zamówienia, kreatywność oraz czas otrzymania gotowego produktu w postaci filmów na płytach DVD oraz fotografii.

nasz adres : Nakło nad Notecią , ul. Rudki 7a/11

Zapraszamy !!!

Top